DownloadSchémataRecenzeMyPhoneExplorerFórumGalerieAktuální firmwareServisní místaSE-ShopWindows Mobile CZ
Sony-Ericsson-CZ.com - Vše o telefonech SonyEricsson Sony Ericsson C901 Greenheart MobilHouse.cz - Nejlevnější a kvalitní prodej mobilů

SPONZOROVANÉ ODKAZY

OBLÍBENÉ

OSOBNÍ

Sobota 31.7.2010
Nejste přihlášen
Přihlášení, Registrace, Nápověda
Je zde 29 uživatelů: 0 registrovaných a 29 anonymních

NEJHLEDANĚJŠÍ VÝRAZY

c510, firmware, c902, w910i, satio, c905, w995, k770i, xperia, c702, w810i, w595, skype, walkman, recenze, stazeni, foto, c903, prohlizec, w705, w508, fotogalerie, seus, c901, x10, idou, aino, explorer, t707, kurara,

ODKAZY

» Firmy Sudice
» Prodej palivového dříví
» DIGIPROFI.CZ - levné a kvalitní elektro
» Sony Ericsson Xperia
» Vyber si Sony Ericsson
» Mobilní telefony - srovnání cen monitor.cz
» Concept Phones
» SE-portal.hu
» seria.hu
» FJ Software Development - MyPhoneExplorer
» MPE.branor.sk
» Sony Ericsson Blog
» SE-Center.pl
» The Unofficial Sony Ericsson Blog
» PhoneArea.net
» Mobilní telefony
» MotoGP-CZ.com

PODPORA

Podpora výrobků Sony Ericsson:

RSS

RSS 1.0 RSS 2.0 Přidej na Seznam Add to Google syndicated content of Sony-Ericsson-Cz.com powered by FeedBurner Ereses.cz - Váš zdroj informací Přidat.eu RSS

NOVINKY | »přejít | »zpět

Sony Ericsson G705 - žijte svůj život naplno

Sony Ericsson G705 - žijte svůj život naplno

Společnost Sony Ericsson dnes představila nový vysouvací model s označením G705, který se vyznačuje velice slušnou výbavou v čele s rychlými daty, vestavěném GPS, podporou Wi-Fi anebo takovou lahůdkou jako je kompatibilita videí z YouTube.com.


Jiří Havrlant - 9.09.2008 [10:33] (zobrazeno: 6593x), oblíbenost příspěvku: hodnocení článku: 1 z 5

Sony Ericsson G705 Sony Ericsson G705

Sony Ericsson G705 patří mezi stylové a elegantní modely a je dalším zástupcem řady Generation Web a zaměřuje se na komfortní prohlížení webových stránek. Tomu byla přizpůsobena také hardwarová výbava, která kromě rychlých dat (EDGE, UMTS a HSDPA - v Americe také HSUPA) přináší také podporu Wi-Fi. G705 disponuje velkým 2,4 palcovým displejem s dnes již spíše standardním rozlišením 240x320 bodů. V modelu je zabudován akcelerometr, takže si webové stránky v prohlížeči NetFront můžete automaticky otočit také na šířku.

Z další výbavy se případným uživatelům může zamlouvat vestavěný aGPS modul, spolu s ním v telefonu naleznete předintalovanou mobilní aplikaci Google Maps™ a tříměsíční zkušební verzi navigace Wayfinder™. G705 dále disponuje vestavěným 3,2 mpx fotoaparátem s přisvětlovací diodou, bohužel bez autofokusu. Další výbava je standardní a známá také z jiných modelů, vše naleznete na konci článku.

Sony Ericsson G705 Sony Ericsson G705Sony Ericsson G705Sony Ericsson G705

Zajímavost, která má premiéru právě u modelu G705, je to, že společnost Sony Ericsson dnes uzavřela oficiální partnerství se společností Google a tím si zajistila plnou implementaci a podporu přehrávání videí ze serveru YouToube.com a to včetně nahrávání přímo v telefonu. Sony Ericsson slibuje, že s touto podporou se budeme setkávat i u dalších vybraných modelů.

Společně s modelem G705 byla představena také verze pro operátora Orange - G705u, která se bude vyznačovat podporou UMA, což je možnost přecházení mezi lokální sítí a sítí operátora díky GSM/Wi-Fi™ kompatibilitě. Na této verzi samozřejmě nebude chybět logo operátora Orange.

Uvidíme tedy, jak si Sony Ericsson G705 povede na trhu, díky elegantnímu designu a slušné výbavě by se mu mohlo poměrně dařit, cena však s největší pravděpodobností nebude lidová.

Tiskové fotografie modelu G705 naleznete zde. (Prozatím nebyly dostupné všechny fotografie).

Sony Ericsson G705 v kostce:

Fotoaparát

  • 3.2 megapixelů
  • Až 3.2x digitální zoom
  • Photo fix
  • Přisvětlovací dioda
  • Videozáznam
  • Obrázkové blogování
  • Přímý tisk
  • Video blogování
  • x-Pict Story™

Hudba a zábava

  • Bluetooth™ stereo (A2DP)
  • Přehrávač médií
  • Mega Bass™
  • TrackID™
  • PlayNow™
  • Album Art
  • Hudební tóny (MP3/AAC)
  • 3Dhry
  • Java™
  • FM Rádio
  • Streamované video
  • Prohlížení videa

Web/Internet

  • HTML prohlížeč s funkcí automatického otočení
  • RSS kanály na ploše
  • Foto kanály
  • Klávesové zkratky pro přístup na web

Komunikace a zprávy

  • Hlasitý odposlech
  • Polyfonní vyzvánění
  • Vybrační upozornění
  • Videohovory
  • Email
  • MMS
  • Funkce prediktivního vkládání textu (T9)
  • Záznam zvuku
  • SMS
  • IInstant Messaging klient
  • Microsoft® Exchange ActiveSync™

Design

  • Navigační klávesy
  • Automatické otočení
  • Obrázky
  • Animace

Připojitelnost

  • Bluetooth™
  • Hardwarový modem
  • Synchronizace
  • USB mass storage
  • Podpora USB
  • Wi-Fi™
  • DLNA Certified™

Organizer

  • Budíky
  • Kalkulačka
  • Kalendář
  • Ražim letadlo
  • Poznámky
  • Telefonní seznam
  • Stopky
  • Upomínky
  • Časovač

Služby určování polohy

  • aGPS
  • Geo tagging fotografií
  • Vestavěný modul aGPS
  • Google Maps™
  • Navigace Wayfinder™ (tříměsíční zkušební verze)

Příslušenství
V balení:

  • Baterie
  • Nabíječka
  • 1GB Memory Stick Micro™ (M2™)
  • USB kabel
  • Stereo sluchátka
  • Sony Ericsson PC Suite
  • Media manager
  • Uživatelská příručka

Dostupné:

  • Bluetooth™ Headset HBH-PV720
  • Stereo Bluetooth Headset™ HBH-DS205
  • Stojánek CDS-75

Fakta a čísla

  • Rozměry: 95 x 47 x 14.3 mm
  • Hmotnost: 98 gramů
  • Barvy: Silky Gold, Majestic Black, Luminous Black (pouze G705u)
  • Displej: 262,144 barev TFT, 240 x 320 pixelů, 2.4 palce
  • Paměť telefonu: Až 120MB
  • Podpora Memory Stick Micro™ (M2™)
  • Doba hovoru GSM/GPRS: Až to 10 h
  • Pohotovostní doba GSM/GPRS: Až 400 h
  • Doba hovoru UMTS: Až 4 h
  • Pohotovostní doba UMTS: Až 350 h
  • Doba videohovoru: Až 3 h

Sítě

  • G705 a G705u:
  • GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
  • UMTS/HSDPA 2100
  • G705 (Americká verze):
  • GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
  • UMTS/HSUPA 850/1900/2100
Dostupnost
  • Na vybraných trzích na začátku čtvrtého čtvrtletí 2008

Prohledat výrazy: g705, zivot, naplno,

Uložit a sdílet
© Sony-Ericsson-CZ.com 2006-2010
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
zpět nahoru
KOMENTÁŘE
Sony-Ericsson-CZ.com nezodpovídá za obsah komentářů, avšak vyhrazuje si právo nevhodné komentáře vymazat.
jhavrlant 26.10.2008
není
martinečka 25.10.2008
Je ten displej dotykovej?
jhavrlant 24.10.2008
@AdelajdaR: V době psaní tohoto příspěvku nebyla cena stanovena, takže prosím bez těch vykřičníků. Vlevo nahoře je kolonka HLEDAT, když zadáte "G705 cena", pak se ke svým otázkam jednoduše a rychle dostanete.
deja 24.10.2008
moc se mi libi chci ho ale nevim tu cenu a to me stve a vas me hrozne a hrozne ho chci je uzasnejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D
AdelajdaR 19.10.2008
ANO,opravdu je moc hezký, ale mohli byste tu mít také cenu ...!!!!!!!!!!!!!
pepr 29.09.2008
velmi krásný
jhavrlant 24.09.2008
Ceny a dostupnost Sony Ericsson G705 a fotorámečku IDP-100
baca 18.09.2008
kolik stojí?
PŘIDAT KOMENTÁŘ
Vaše jméno:

Váš komentář (html tagy zakázány, max. délka 1000 znaků):

Kontrolní otázka - kolik hodin trvá den?:

Hosting: Web4ce, s.r.o. • Design © Hasty.cz 2006-2009© Sony-Ericsson-CZ.com & MOBIL.Hasty.cz 2006-2010
SonyEricsson.cz Infolinka: 844 550 055 • zjistit Google Page RankHTML a CSS validní
Odkazy: Mp3 stahuj zadarmo, Toplist GSM, Toplist Mobily, Seznam.cz, easy-práce.cz - nabídka práce, Ryuga, Mobil-Farma.cz, Agroservis
Vaše IP: 38.107.191.86
SonyMania.cz MarS WEB - schémata pro mobilní telefony Sony Ericsson Digiprofi.cz Všetko pre všetkých na tvoj mobil zadarmo Penzion Sněženka